Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi SMS-y klientów abonamentowych w całości na cele charytatywne Odpowiedz na: SMS-y klientów abonamentowych w całości na cele charytatywne

wlo
Uczestnik
Liczba postów: 1131

Mój klient co 15 minut sprawdza pocztę na wszystkich moich skrzynkach i nie zauważyłem żadnych problemów z funkcjonowaniem plusnetu. Co więcej – od czasu zmiany w plusnecie częściej się loguję bezpośrednio do skrzynki – też nie miałem nigdy z tym problemów.