Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi BlackBerry w Play w 2011 roku Odpowiedz na: BlackBerry w Play w 2011 roku

Iomega
Członek
Liczba postów: 365

No tak BB pewne na 100% w 2011 roku, pytanie tylko od kiedy – rok jest długi:)