Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Mikołaj zamieni 30 zł na 100 zł w Play › Odpowiedz na: Mikołaj zamieni 30 zł na 100 zł w Play
Gość
3 grudnia 2010 o 17:04
Liczba postów: 139194
No przypomina, przypomina doładowania jak w TT. Jeżeli Play dawał by tak często jak daje to Era podwójne chociaż tylko że bezterminowe bo w Play dali 30dni i bez możliwości wydłużenia :/ to mieli by niezłego plusa. A tak jak na razie jest to jednorazowa oferta. No i jest też minus aktywacja tylko jednego dnia :/