Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Do Ery wkraczają Niemcy Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy Odpowiedz na: Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139208

johnnz18–> to ile DT maiło by zapłacić za resztę udziałów w PTC było wiadomo od dłuższego czasu, kombinowanie z zaniżaniem wartości spółki nic by nie dało i nic nie da. Więc taka możliwość nawet nie wchodzi w grę. Zresztą dziś Heyah wypuściło niezłą ofertę więc to zbytnio się nie pokrywa z tym co piszesz 🙂