Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Do Ery wkraczają Niemcy › Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy › Odpowiedz na: Odpowiedz na: Do Ery wkraczają Niemcy
Gość
29 listopada 2010 o 19:12
Liczba postów: 139208
johnnz18–> to ile DT maiło by zapłacić za resztę udziałów w PTC było wiadomo od dłuższego czasu, kombinowanie z zaniżaniem wartości spółki nic by nie dało i nic nie da. Więc taka możliwość nawet nie wchodzi w grę. Zresztą dziś Heyah wypuściło niezłą ofertę więc to zbytnio się nie pokrywa z tym co piszesz 🙂