Start Forum Operatorzy Internet mobilny Prezentacja modemu LTE 1800 Mobyland Odpowiedz na: Prezentacja modemu LTE 1800 Mobyland

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139243

i co z tego, ze bedzie coraz wiecej przekaznikow, skoro i tak wiadomo ze wiekszosc z nich bedzie obejmowala znowu tylko duze miasta?…
co do predkosci to nawet nie trzeba pisac… (tani chwyt marketingowy, ktory nigdy sie nie znudzi)

wniosek: rewolucja na papierze, nie w eterze.