Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Orange bierze na siebie podwyżkę VAT Odpowiedz na: Orange bierze na siebie podwyżkę VAT

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139206

Kiedy od pierwszego wszystko zdrożeje, to ceny połączeń choć nie będą jakimś drastycznym wydatkiem, dobrze, że pozostaną w swoich cenach. Ale palmtopy, laptopy, netbooki i ipady i inne pójdą w górę.