Gość
6 listopada 2010 o 17:47
Liczba postów: 139207
Ja tam pamietam pierwsze wzmianki (mozna bylo sciagnac SDK) o Androidzie z jakies 3,5 lata temu. A to, ze na polskim rynku nie bylo telefonow o niczym nie swiadczy. Historia Adroida jest znacznie dluzsza. Gdyby teraz wszedl do polski japonski i-mode to jego historia rozpoczelaby sie teraz? Nie. Jest dluzsza.