Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Era: Nie było zmowy ws. telewizji w komórkach Odpowiedz na: Era: Nie było zmowy ws. telewizji w komórkach

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139241

Pewnie że nie było też tak uważam, po prostu operatorzy nie chcą wchodzić w mobilną telewizję bo im się nie opłaca proste…