Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Motorola Milestone w Orange › Odpowiedz na: Motorola Milestone w Orange
Gość
22 września 2010 o 14:07
Liczba postów: 139207
a jaka wersja androida? w xperii jest 1.6 (tez jest w biznesowce), z mozliwoscia update’u do 2,1 chyba. a tutaj?