Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Regulamin Heyah Magiczne Pakiety. › Odpowiedz na: Regulamin Heyah Magiczne Pakiety.
Gość
25 kwietnia 2009 o 07:04
Liczba postów: 139230
nom, biorac pod uwagę, że zwracali za połączenia do p4…
No, ale, musisz przyznać, że najwyraźniej, mają regulamin, na który mogą się powołać.