Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Magiczne 29gr › Odpowiedz na: Magiczne 29gr
Gość
7 lipca 2009 o 21:38
Liczba postów: 139239
99 groszy za godzinę już kiedyś było. Szkoda, że to tylko czasowa promocja, chociaż stawka i tak jest dość niska. Gorzej jeśli rozmowa trwa minutę czy dwie a płacić trzeba 99 gr. To już trochę boli.