Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Telefony komórkowe u naszych opów Odpowiedz na: Telefony komórkowe u naszych opów

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139207

Moze nie tyle co wplynac a blizej przyjzec sie ofercie:) Owszem jest 3-4 glowne marki i malo co procz tego ale jednak sa sieci ktore oferuja wiekszy wybor. Np. Play siec ktora oferuje Traka chinska podrobke(hehe mam nadzieje ze wybuchac nie bedzie) Samsunga Duoza oferowanego jak na razie tylko w Erze. Do tego teraz ostatnio jakos czytalem, oferta Ery wzbogacila sie o G1 pierwszy telefon z Androidem, ciekawa opcja. Sa jeszcze w sieciach HTC, MDA, IP itd nie jest najgorzej.