Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play przyznał, że miał problemy z połączeniami w momencie katastrofy w Smoleńsku › Odpowiedz na: Play przyznał, że miał problemy z połączeniami w momencie katastrofy w Smoleńsku
Gość
13 kwietnia 2010 o 15:46
Liczba postów: 139199
W plusie był problem w Bydgoszczy telefony były głuche
przez około 20 minut