Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Play przyznał, że miał problemy z połączeniami w momencie katastrofy w Smoleńsku Odpowiedz na: Play przyznał, że miał problemy z połączeniami w momencie katastrofy w Smoleńsku

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139199

W plusie był problem w Bydgoszczy telefony były głuche

przez około 20 minut