Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Samsung i5700 Galaxy Lite w ofercie Play › Odpowiedz na: Samsung i5700 Galaxy Lite w ofercie Play
Gość
4 marca 2010 o 16:32
Liczba postów: 139241
Kolejny raz Play nie popisał się z ceną za telefon. A podobno to W3 jest taka beee. A tu wychodzi że w Play coraz to drożej. Może i faktycznie ktoś może nie mieć 600zł od razu. Ale to chyba arcy nie rentowne płacić za telefon prawie 50% więcej biorąc go w Play.