Od 5 marca 2010 do oferty Play wchodzi nowy telefon Samsung i5700 Galaxy Lite. Ten model to drugi z kolei smartfon działający w oparciu o system operacyjny Android.
Kolejny raz Play nie popisał się z ceną za telefon. A podobno to W3 jest taka beee. A tu wychodzi że w Play coraz to drożej. Może i faktycznie ktoś może nie mieć 600zł od razu. Ale to chyba arcy nie rentowne płacić za telefon prawie 50% więcej biorąc go w Play.
Czy telefon wart czy nie wart tylu PLN to inna sprawa. Każdy wybiera to co mu najbardziej odpowiada. Ale jednak, cena powinna być adekwatna do abonamentu i do ceny rynkowej. A nie Play daje za taką cenę w dodatku jeszcze do tego abonament…