Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Samsung i5700 Galaxy Lite w ofercie Play › Odpowiedz na: Samsung i5700 Galaxy Lite w ofercie Play
Gość
4 marca 2010 o 14:34
Liczba postów: 139242
A ja wylicytowałem za 550zł 3 dni temu z mojego miasta na dodatek ;] nowy z 24 msc gwarancji biały. Dziękuję do widzenia skończyłem PLeY nie szalEy!