Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Od 4 marca nie będzie gdzie ładować komórek Heyah i Tak Tak › Odpowiedz na: Od 4 marca nie będzie gdzie ładować komórek Heyah i Tak Tak
Gość
4 marca 2010 o 16:52
Liczba postów: 139190
zgadzam się z przedmówcą, jestem w Plusie i ciesze sie, ze potrafią się w porę ogarnąć i zalatwic sprawę