Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Duży inwestor wyrzuca TP z portfela › Odpowiedz na: Duży inwestor wyrzuca TP z portfela
Gość
4 lutego 2010 o 20:14
Liczba postów: 139229
Mnie się wydaje że na słaby wynik zapracował skostniały zespół zarządzający. A co za tym idzie brak reakcji na rzeczywistość. Są wg mnie za pazerni.