Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › 58 proc. Polaków korzysta z Internetu › Odpowiedz na: 58 proc. Polaków korzysta z Internetu
Gość
1 grudnia 2009 o 10:06
Liczba postów: 139233
Bo internet jest coraz tańszy, więc nie dziwne że coraz więcej korzysta z tego. Ja pamiętam jak kiedyś kupowałem w TP pakiet 30h przez modem, dziś w niższej cenie mam stały dostęp przez orange freedom. To pokazuje jak się net rozwija.