Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › iStoryTime edukacyjna aplikacja dla dwulatka (video) › Odpowiedz na: iStoryTime edukacyjna aplikacja dla dwulatka (video)
Gość
19 września 2009 o 17:49
Liczba postów: 139244
Kan napiszecie jutro ze iphon jest dotykowy?Prosze.Juz tak dawno nic o nim nie bylo.