Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe W Polsce nie ma już miejsca dla 5 i 6 operatora MNO Odpowiedz na: W Polsce nie ma już miejsca dla 5 i 6 operatora MNO

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139183

Aster: "czemu najwyższej klasy telefon w UK przy abonamencie w przeliczeniu ok 150 PLN kosztuje 0 PLN (…) a u nas kosztuje majątek?" Odpowiadam, to bardzo proste. Nie tyle kosztuje telefon ile ustali operator ale tyle, ile gotów jest zapłacić klient. Widocznie u nas i tak te wypaśne telefony schodzą jak ciepłe bułki po każdej cenie bo co jeden wioskowy biznesmen musi się "pokazać" sąsiadom. Pokutuje stary mit: skóra, fura i komóra i dopiero coś znaczysz. A firmy telekomunikacyjne koszą kasę bo jeśli klient sam się pcha z forsą to czemu nie skorzystać? Ty jak widzisz 100zł leżące na ulicy chyba je podnosisz, czyż nie?