Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Plus za zerową stawką MTR › Odpowiedz na: Plus za zerową stawką MTR
Ale za tą asymetrię płacimy MY.
Ja jestem za zniesieniem lub wyrównaniem MTR.