Start › Forum › Sprzęt › LG › LG GW550 HSDPA dla biznesu › Odpowiedz na: LG GW550 HSDPA dla biznesu
bardzo ładny telefon i zapewne niedrogi poza tym całkiem przyzwoita bateria