Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Telefony Dual-Sim › myPhone 3350 -Dual SIM w tuBiedronka › Odpowiedz na: myPhone 3350 -Dual SIM w tuBiedronka
Gość
15 czerwca 2009 o 20:51
Liczba postów: 139238
Dzisiaj nabyłem ów cudeńko i muszę przyznać że zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Super odtwarzacz MP3, telefonik zgrabny i wygodny w obsłudze no niestety wśród wielu ma jedną bardzo jak dla mnie poważną wadę, otóż czytnik karty MicroSD znajduje się wewnątrz telefonu pomiędzy kartami SIM i żeby ją wyjąć trzeba rozbierać cały telefon z wyjęciem bateryjki włącznie.