Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Partia Piratów w europarlamencie › Odpowiedz na: Partia Piratów w europarlamencie
Gość
9 czerwca 2009 o 12:04
Liczba postów: 139187
gratuluje the birat bay :)) oby tak dlej w polsce tez jest ta partai walczy o nasze prawa!!! do bezplatnych towarów!!!!mp3 itp:)) a na czele jest sparrow:p