Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Odpowiedź Play na zarzuty Plusa (aktualizacja) › Odpowiedz na: Odpowiedź Play na zarzuty Plusa (aktualizacja)
Gość
9 czerwca 2009 o 06:58
Liczba postów: 139185
Powiem tak – g…o mnie obchodzi co mają prezesi telekomów do powiedzenia – dla mnie liczy się tylko rachunek ekonomiczny czyli koszt rozmów a nie to co prezesi czy rzecznicy mają do powiedzenia