Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Odpowiedź Play na zarzuty Plusa (aktualizacja) › Odpowiedz na: Odpowiedź Play na zarzuty Plusa (aktualizacja)
Gość
9 czerwca 2009 o 05:22
Liczba postów: 139232
Też mi gadanie: "kampania jest uniwersalna". Wcale nie jest
bo to plus zmienił regulamin a nie reszta opów. Moim
zdaniem Play gra na granicy uczciwości. Tak się przemykają
z tymi swoimi reklamami. Kampania Play Fresh była słaba to
wymyślają bezpośredni sposób wydarcia klientów
konkurencji – "Chodź do nas – plus zmienił regulamin,
możesz zwiać bez konsekwencji."