Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Od jutra 29 groszy w Orange POP i Nowe Orange Go › Odpowiedz na: Od jutra 29 groszy w Orange POP i Nowe Orange Go
Gość
27 kwietnia 2009 o 10:18
Liczba postów: 139210
moim zdaniem oferta fajna, dość tania i z automatu przechodząca…