Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Przepadanie środków pre-paid po jego wygaśnięciu nieuzasadnione › Odpowiedz na: Przepadanie środków pre-paid po jego wygaśnięciu nieuzasadnione
Gość
10 kwietnia 2009 o 10:36
Liczba postów: 139230
kolendra, ale mixy wymagają od ciebie regularnego doładowywania. Orange i Plus konfiskują kasę z konta. W TT kasa nie przepada nawet, jeśli konto straci ważność na połączenia wychodzące. A o to trudno, bo ważność konta się sumuje.