Start Forum Sprzęt Android Telefon Era G1 od lutego w Polsce Odpowiedz na: Telefon Era G1 od lutego w Polsce

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139208

no ten telewon super nawet jak mam po inym jenzyku super mam tak tylko takie wunkcie jak google maps i jou tube i wysukiwarka i kontakty i dialer niewiem co to jest ale nie wazne kamera itylko to mam i jesce inyh wunkci dozobacena