Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Sylwestrowe statystyki Orange Odpowiedz na: Sylwestrowe statystyki Orange

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139207

Czy może mnie ktoś oświecić jak to było z tą ofertą świąteczną i noworoczną w Orange? Bo wiadomo od dawna, że osoby mające usługi obniżające koszty nie mogły korzystać z rozmów własnie w czasie świąt. W tym roku orange ogłosił promocję, ze w święta i nowy rok wreszcie te osoby mogą skorzystać ze swoich ofert. No i skorzystałem … Za wszystkie rozmowy na Orange i stacjonarne skasowało mnie równo (100%). Pani w BOK dała do zrozumienia, ze ponieważ 25,26 grudnia i 01 stycznia wypadły fatalnie, bo w dni robocze a nie w weekend i nie mogłem skorzystać z ofert. To proszę mi powiedzieć dla kogo oni zrobili tę OFERTĘ ? Bo nie mogę znaleźć takich usług … Pewnie nie doczytałem drobnym druczkiem, że oferta działa tylko wtedy jak grudzień ma 32 dni.