Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Era najsilniejszą marką w polskiej telekomunikacji › Odpowiedz na: Era najsilniejszą marką w polskiej telekomunikacji
Gość
10 grudnia 2008 o 09:23
Liczba postów: 139237
A gdzie w tym rankingu jest Orange i Pop? No i nic nie wspomnieli o faktycznej finansowej wartosci marki. A tu akurat wsrod telekomow lepsza jest tepsa. Co to znaczy najsilniejsza marka? 🙂 Postrzegana jakosc – tu lepiej wypada plus. MOim zdaniem to tylko efekt ladowania kasy w spoty.
A caly ten komunikat to manipulacja PR’owska..