Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Era najsilniejszą marką w polskiej telekomunikacji Odpowiedz na: Era najsilniejszą marką w polskiej telekomunikacji

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139237

A gdzie w tym rankingu jest Orange i Pop? No i nic nie wspomnieli o faktycznej finansowej wartosci marki. A tu akurat wsrod telekomow lepsza jest tepsa. Co to znaczy najsilniejsza marka? 🙂 Postrzegana jakosc – tu lepiej wypada plus. MOim zdaniem to tylko efekt ladowania kasy w spoty.

A caly ten komunikat to manipulacja PR’owska..