Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Telefony Dual-Sim › Telewizja w telefonie myPhone 8830 TV › Odpowiedz na: Telewizja w telefonie myPhone 8830 TV
Gość
5 grudnia 2008 o 09:41
Liczba postów: 139210
tak to niestety jest z chińskimi producentami – podpatrują różne rozwiązania u konkurencji i wydaje im się, że potrafią zrobić dobry produkt ot tak sobie, zapominając, że firmy, od których zrzynają, pracują nad tymi rozwiązaniami od lat. nie da się zrobić dobrego sprzętu w ciągu roku od założenia firmy, przynajmniej nie w tej branży. dlatego ja póki co zaufam raczej markowym producentom, nawet jeśli ich sprzęt jest znacznie droższy. za tandetne, psujące się i niefunkcjonalne zabawki podziękuję