Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Opera Mini 4.2 beta do pobrania › Odpowiedz na: Opera Mini 4.2 beta do pobrania
Gość
11 listopada 2008 o 17:32
Liczba postów: 139202
dobra 😀 pomylka 😀 mialem za duzo otwartych programow 😛 a wiec program nawet dobrze chodzi ale wgrywanie stron takie troche wolnaewe… co do wersji 8 ktora jest zainstalowana na telefonie to mojim zdaniem mini 4.2 lepiej jest rozbudowana 😛