Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139210

ta komrka jest zarombista, napewno ja kupie, wyglada nowoczesnie i znam opinie na jej temat ze dziala bez zarzutu.

Ten ekran dotykowy chwalą wszyscy, szczegolnie ze mozna go pod swoj wlasny nacisk wyregulowac