Gość
14 kwietnia 2008 o 07:42
Liczba postów: 139210
ta komrka jest zarombista, napewno ja kupie, wyglada nowoczesnie i znam opinie na jej temat ze dziala bez zarzutu.
Ten ekran dotykowy chwalą wszyscy, szczegolnie ze mozna go pod swoj wlasny nacisk wyregulowac