Start › Forum › Operatorzy › Internet mobilny › Mobilny dostęp do Internetu › Odpowiedz na: Mobilny dostęp do Internetu › Odpowiedz na: Odpowiedz na: Mobilny dostęp do Internetu
Gość
3 marca 2008 o 17:20
Liczba postów: 139208
Proplusowy. Ja osobiście nienawidzę Plusa. A w Erze pracuje więc jak widzisz mijasz się ze swoimi wnioskami. Ja dokładnie nie sprawdziłem zasięgu bo nie będę latał z laptopami tylko pogadałemze znajomymi w różnych salonach oraz z ludźmi którzy tego używają. A ile dostaję? Hm na piwo starcza