Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139244

dla mnie telefon tez jest wypas tylko mam jeden problem:( karte pamieci mam ja normalnie telefon czyta lecz jak przez usb wrzuce na nia muzyke lub wogule cos to w telefonie tego niewyswietla!!!!!

mugłby mi ktos pomuc?????