Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139210

Mam motke V980.I nie moge znzleźć bluetooth.I nie moge odbierać mms-ów.Pomóżcie mi jak mam znalść bluta i co zrobić żebym mógł odbierać mms-y!prosze