Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Konkurs Audiotele – wygrywa tylko jeden
Przeglądanie wątków odpowiedzi 6
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość29 września 2002 o 16:52Liczba postów: 139207Konkursy audio-tele cieszą się wielkim zainteresowaniem wszystkich stacji telewizyjnych i radiowych. Stanowią przecież dodatkowe źródło dochodu i stwarzają wrażenie, że media są interaktywne. Artykuł ten opisuje, jak wygląda organizacja konkursu „od kuchni”, czyli od strony firmy, która zechce go zorganizować.
-
Anonimowy
Gość17 sierpnia 2006 o 00:31Liczba postów: 139207 -
Anonimowy
Gość7 grudnia 2010 o 13:54Liczba postów: 139207No nie koniecznie sam brałem udział i na początku, nie powiem rachunek za telefon 1600 zł!!!!!! 😮 Jedna wpadła mi w ręce książka w formie e boka jak grać żeby nie tracić kasy. W przeciągu tygodnia zwrócił się telefon i jeszcze sporo zostało. Tak że die nie dokońca to nabijanie w butelkę. 🙂
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 6