Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Tomasz Arabski podpisał dzisiaj czteroletnią umowę o współpracy z firmą Polkomtel operatorem telefonii komórkowej Plus. Plus docelowo obsłuży ponad 5,5 tys. kart SIM jednego klienta.
Pewnie zrobią urzędnikom darmowe połączenia poprzez wybranie skróconego numeru, ale jak któryś połączy się poprzez pełny numer to zapłacą jak za zboże :-0
Pewnie jakieś średniej klasy Nokie znając życie. Mnie ciekawi czemu na 4(!!) lata AŻ!? za 4 lata ceny spadną i to dużo bardziej – może inny op by zaoferował lepsze warunki w przetargu