-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość9 lutego 2009 o 08:33Liczba postów: 139206Ja bym jednak radził zastanowić się przed kupnem smartfonu osobom, które telefonu przeważnie potrzebują do dzwonienia. Ja niestety skusiłem się na Samsunga Omnię i nie jestem zadowolony z tego telefonu. Problem mam przed wszystkim z baterią, która nie wiadomo kiedy i jak szybko potrafi się rozładować (o czym telefon nie informuje nawet sygnałem dźwiękowym… no ale to jest smartfon, więc zainstalowałem program Batti, który wydaje sygnał dźwiękowy ale tylko w momencie, gdy telefon odtwarza inne dźwięki, np. smsa…). A obsługa dotykowego ekranu bez rysika (na którego w Omni zabrakło miejsca…) nie należy do najwygodniejszych.
-
Anonimowy
Gość9 lutego 2009 o 08:49Liczba postów: 139206 -
Anonimowy
Gość17 czerwca 2014 o 14:24Liczba postów: 139206Wiadomo że sprzedaż rośnie bo coraz to wiecej nowości wchodzi na nasz rynek. Mnie ostatnio zainteresował np ten smatrfon. Oczywiste jest to ze jak firma wraca do ans po pewnej przerwie to nie będą mieć początkowo takiego rozgłosu ale chyba to ze mają tak solidne produkty zrobi swoje.
-
-
AutorWpisy
W Polsce sprzedanych zostało 1 mln smartfonówKan2009-02-09T07:47:29+01:00
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3