Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Wojciech Jabczyński -Legalizowanie bezprawia?

Przeglądanie wątków odpowiedzi 6
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      W TP ruszyła praca nad przygotowaniem kolejnych kalkulacji do audytu kosztowego. Przy okazji pojawiły się poprawki, które zdaniem Rzecznika Grupy TP spowodują, że regulator będzie mógł w aureoli prawa odrzucać audyt TP i samemu wyliczać koszty zamiast niezależnego audytora.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139190

      Jeszcze trochę czasu i tepsa zostanie głównym, wiejskim operatorem. Walczą z UKE a Play ich kopie w dupę. A mogliby wydzielić dawno swoje linie i zaproponować dzierżawę Playowi. Ale do tego trzeba mieć olej w głowie, a nie w …

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139190

      Tl111, A może byś się odniósł do kwestii poruszonych w artykule/na blogu a nie wyzywał ( i wychwalał konkurencję).

      Akurat w tym co pisze Jabczyński jest dużo racji.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139190

      Misiaczku, jako klient mam prawo oceniać działalność operatora z mojego, a nie pracownika, punktu widzenia. Po prostu stwierdzam fakt dotyczący rozwoju rynku. Wybraliscie strategię kopania się z koniem, komu to służy? Waszej marce? Już z niej rezygnujecie i bez żalu. Dlaczego? Bo takim klientom jak ja kojarzy się jednoznacznie. Wasz prezes zarabia tyle kasy, za co? Za wojenki? Na wojnach zarabiają ci co stoją z boku, uczestnicy zawsze przegrywają. Po co Wam to? Odnosić się do artykułu? A co on mnie obchodzi? Z niego wynika jedno – jest o Was głośno w pejoratywnym sensie tego faktu. Nie potraficie się porozumieć, a to nie sprzyja biznesowi. Pieniądze nie lubią hałasu. Zresztą popatrz na wyniki ostatnich wyborów. Bez politycznych podtekstów. No i na zakończenie – tak , wychwalam Waszą konkurencję. Jeśli tego nie rozumiesz to w tej firmie zarabiasz zdecydowanie za mało. Francuzi powinni Cię bardziej doceniać. Wituckiego już doceniają.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139190

      Standardowa zagrywka, z oskarżaniem o pracę dla TP. Cóż, mylisz się.

      Chyba Bannisterowi szkoda, że dostaje tak mało.

      Chyba też zysków w jego firmie jeszcze nie widać. Ciekawe, czy dalej będą tak szarżowali z ofertą, jeśli przez kolejne lata zysków nie będzie.

      Co z tego że oferta jest "świetna", jeśli jakość kiepska, zasięgu nie ma (zwłaszcza jesli chodzi o mobilny net) i legendarne już 'wirtualne słuchawki’ super telefonów oraz brak rzetelnej obsługi klienta?

      Akurat tą "wojenkę" mają szanse wygrać, bo audyty wyraźnie przemawiają za Orange.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139190

      Odnosić się do artykułu? A co on mnie obchodzi?

      To po co piszesz komentarz? cytat z klasyki:

      "a gdzie tu logika"

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139190

      Przyglądając się z boku, Bannister ma inny cel niż pensja. On swoje dostanie po wyjściu z kryzysu. Zapominasz jeszcze o fakcie satysfakcji z budowania "od podstaw". Są tacy co lubią budować i tacy co lubią majtać szabelką. I to, i to jest dla autora przyjemne ale przez ogół inaczej oceniane. Jeśli chodzi o zyski – ma spore. 2 miliony i zapowiada się więcej. Zasięg? – będąc poza terenami zabudowanymi korzystam wyłącznie z Playa. Era wysiada. W mieście jest obojętne. Mobilny net? – na terenie Łodzi działa, poza – nie wiem, nie potrzebuję. Obsługa klienta – trzy razy dzwoniłem i nie mam zastrzeżeń. W salonie też ok. Właśnie wczoraj bez problemu, za darmo usunąłem simlocka. Wy też macie taką obsługe? Pewnie jej skuteczność znana jest w googlach jako "blu lajn"? No i sima też ściągacie za friko na poczekaniu :-DDD.

      Wreszcie po co piszę komentarz? Bo chcę? Bo mam takie prawo? Bo lubię? Dla myślących w tepsie – żeby im otworzyć oczy….

Przeglądanie wątków odpowiedzi 6
Odpowiedz na: Wojciech Jabczyński -Legalizowanie bezprawia?
Twoje informacje: