Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Leszek Hajkowski prezesem Telefonii Dialog

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Leszek Hajkowski wygrał konkurs na stanowisko prezesa Telefonii Dialog i obejmie to stanowisko w środę 27 maja, poinformował we wtorek w komunikacie KGHM, który jest właścicielem 100% akcji Dialogu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139233

      Ile odprawy sobie zapewnił? Ja stawiam na 2 000 000 PLN

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139233

      Myślę o odprawie dla gościa, bo przecież daje się wyczuć, że ta firma PADNIE. "Załóżcie mi kablówkę" – napisałem kiedyś do nich. Odpowiedzieli, że w moim mieście ich nie ma :)))). Za rok, to już niech nigdzie nie zakładają, bo nie będzie takiej potrzeby. Naziemna telewizja cyfrowa to załatwi. Niemniej prezes owe 2 000 000 może wziąć za to że go zwolnią.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139233

      Nie wiadomo czy ogłoszą upadłość. Ostatnio zanotowali wzrost przychodów więc może być dobrze.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139233

      Bo jesteś pędzel to cię pomineli z netem.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
Odpowiedz na: Leszek Hajkowski prezesem Telefonii Dialog
Twoje informacje: