Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Partia Piratów w europarlamencie

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Szwedzkie ugrupowanie, które walczy o ochronę prywatności użytkowników internetu i legalizację swobodnego dzielenia się plikami, zdobyła w PE dwa mandaty.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139187

      "[PP] zdobyła w PE dwa mandaty."

      "Partia Piratów zdobyła w niedzielnych wyborach 7,1 procent głosów, zdobywając w ten sposób jeden z 18 przysługujących Szwecji mandatów."

      W końcu jeden czy dwa mandaty?

    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Już poprawione. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139187

      gratuluje the birat bay :)) oby tak dlej w polsce tez jest ta partai walczy o nasze prawa!!! do bezplatnych towarów!!!!mp3 itp:)) a na czele jest sparrow:p

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139187

      Czyli hip hip hurra wszystko będzie za darmo? Sorry, ale jak dla mnie to zwykła anarchia. Jakieś zasady muszą obowiązywać. Z powodu piractwa gospodarka traci olbrzymie pieniądze, ja bym się tak nie cieszył.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
Odpowiedz na: Partia Piratów w europarlamencie
Twoje informacje: