Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Do Ery wkraczają Niemcy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 11
-
AutorWpisy
-
-
Według źródeł w niemieckiej spółce, na które powołuje się „Spiegel”, rozmowy z francuskim koncernem Vivendi na temat przejęcia PTC dobiegają końca. „Tym samym dla koncernu (Deutsche Telekom) kończy się ponad dziesięcioletnia prawnicza odyseja” – napisał tygodnik tygodnik „Der Spiegel” w najnowszym numerze.
-
Anonimowy
Gość27 listopada 2010 o 20:51Liczba postów: 139208Raczej przypływ abonentów, bo jak t-mobile nabierze rozpędu, to dopiero pokarze ile chce osiągnąć na naszym rynku. Nowy prezes ledwo co zaczyna, a poprawę ofert już widać. Poza tym bardzo efektywnie rozwiązują teraz tą sprawę z Vivendi, jednocześnie robiąc spory progres w ofertach.
-
Anonimowy
Gość28 listopada 2010 o 17:30Liczba postów: 139208
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 11