Dział Rozwoju Aplikacji Mobilnych firmy iSource przygotował kolejną aplikację na iPhone, iPad i iPod touch. Tym razem są to Zegarkofony.

Zegarkofony
Zegarkofony

8 czerwca 2012 roku informowaliśmy o wprowadzeniu przez iSource do sprzedaży nowatorskich produktów – telefonów w zagarku. Produkty te, dedykowane dla osób mobilnych, ceniących rzeczy ułatwiające życie.

Burg watch phone Ibiza
Burg watch phone Ibiza

Słychać je dobrze, bez potrzeby przykładania zegarka do ucha. Świetnie spisują się we współpracy z zestawami słuchawkowymi BT. Ale i bez nich są wystarczająco głośne i wyraźne, by dobrze służyć np. podczas prowadzenia samochodu. Są też wtedy wygodniejsze i bezpieczniejsze, niż zwykłe telefony. Poza tym dobrze sprawdzą się na dowolnej wędrówce, albo… dowolnej imprezie. Ba, wtedy dopiero każdy doceni, że zegarkofon Burg oznacza jedną mniej rzecz do pilnowania. No i nie wypycha kieszeni nawet najbardziej dopasowanych spodni.

Teraz zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą zegarkofonów BURG w formie aplikacji na iPhone/iPad. Aplikacja ta umożliwia przegląd wszystkich modeli zegarkofonów, ich podstawowych cech oraz wersji kolorystycznych. Przejrzysty układ strony oraz możliwość wyświetlenia zdjęcia całego produktu w wybranej wersji ułatwiają dokonanie właściwego wyboru spośród 58 dostępnych modeli.

Na każdej stronie znajduje się też odwołanie do witryny http://www.burgcc.pl, w której można znaleźć adresy sklepów sprzedających zegarkofony.

Aplikacja jest przeznaczona dla iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3. gen.), iPod touch (4. gen.) i iPad. Wymagany jest system iOS 5.0 lub nowsza wersja.

Bezpłatna aplikacja Zegarkofony jest dostępna w Apple iTunes App Store: Tutaj

źródło: iSource

Kan