Premierę najnowszego flagowego smartfona LG G2 , którego premiera odbędzie się już 7-go sierpnia w Nowym Jorku, będzie można na oglądać na żywo.


7 sierpnia 2013, 17:00

Transmisja na żywo: www.g2.lgmobile.com

lub na YouTube:

Przypomnijmy, że telefon ma konkurować m.in. z Samsungiem Galaxy S4. Trzeba przyznać, że specyfikacja prezentuje się bardzo ciekawie. Nad stabilnością urządzenia ma czuwać czterordzeniowy układ Snapdragon od Qualcomm oraz 2 GB pamięci RAM. Użytkownik do dyspozycji ma mieć 16 GB pamięci operacyjnej rozszerzalnej za pomocą karty microSD. Na jakim systemie będzie pracował G2? Oczywiście na Androidzie. W tym przypadku w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Na temat urządzenia wiemy jeszcze, że będzie wyposażone w aparat z matrycą 13 Mpx. Trzeba jednak zaznaczyć, że specyfikacja techniczna nie została oficjalnie potwierdzona przez LG.

źródło: LG

Kan