Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-Użytkownicy iPhone ХЅ skarżą się na pęknięcia modułu kamery

Użytkownicy iPhone ХЅ skarżą się na pęknięcia modułu kamery

Po premierze iPhone X dwa lata temu, na różnych forum zaczęły się pojawiać skargi użytkowników na aparat flagowego telefonu Apple. Teraz ta sama sytuacja powtarza się z iPhone XS i XS Max.

Na oficjalnym forum Apple użytkownicy smartfonów skarżą się na moduł kamery topowego iPhone – pęka on bez widocznych powodów, przy czym dzieje się jak w przypadku nowo zakupionych urządzeń jak i tych działających już jakiś czas. Temat wszystkich zgłoszeń na forum jest podobny – autorzy twierdzą, że telefon nie został upuszczony ani uderzony, ale moduł kamery jest pęknięty.

Podobnie jak w przypadku iPhone X producent zgadza się tylko na płatną wymianę urządzenia, nie uznając jej w ramach gwarancji.

 Autor |2019-02-09T09:39:21+02:009 lutego 2019 09:39|Kategorie: Apple, Foto, Inne, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Bjak 11 lutego 2019 w 16:41 - Odpowiedz

    Kręcenie loda – następny etap:).Żeby nie Chińczycy to takich informacji nie byłoby w obiegu bo w końcu Apple jest dla niektórych osób ziemskim Bogiem , któremu tylko zależy na dobrze swoich użytkowników dlatego warto płacić za ich produkty każdą cenę:D.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.