Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Zamiast tradycyjnych podręczników netbooki i internet
W Katowicach rusza pierwszy w Polsce program „Szkoła XXI wieku – wykorzystanie technologii informatycznych w nauczaniu”. Każdy jej uczeń będzie miał na biurku netbook i oczywiście dostęp do internetu.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj:
no to dzieciaki na lekcji będą sobie pisały na gadu gadu
Albo po WiFi oglądały gołe dupy na Naszej Klasie.
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: