Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Uliczne testy systemu komunikacji Car-2-Car

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      W ośrodku w Dudenhofen odbyły się pierwsze uliczne testy systemu komunikacji „Car-2-Car“ – podały służby prasowe Volkswagena. Celem tych badań, nazwanych właśnie „Car-2-Car”, jest stworzenie jednolitego standardu dla komunikacji między pojazdami.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      Nie znam tego projektu i nie wiem w jakiej jest fazie testów, ale sama idea to chyba coś nowego i napewno bardzo przydatnego. BRAWO !!!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139202

      czyli niedlugo znikna fotoradary bo przeciez samochod na prawo i lewo bedzie wysylal info ile jedzie, a z polaczeniu z gps mozna okreslic gdzie jest i ile wolno tam jechac:) to pewnie i mandaty beda przychodzic w czasie rzeczywistym:d a moze i beda sie tez same drukowac nam w samochodzie

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Odpowiedź #164101 w Uliczne testy systemu komunikacji Car-2-Car
Twoje informacje:




Anuluj